به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم ورود به پرتال مشتریان
سلام وقت بخیر

من یک مشکلی دارم در پرتال مشتریان

وقتی مخاطب جدید ایجاد می کنم اطلاعات ورود به پرتال مشتریان برای کاربر ارسال میشه یک نام کاربری که میشه ایمیل و یک رمز عبور

اما وقتی ایمیل و رمز رو در آدرس پرتال مشتریان وارد می کنم این ارور میاد

" نمی تواند به سرور متصل شود. لطفا با مدیر تماس بگیرید. "

تنظیمات فایل های portalconfig.php و config.inc.php رو هم انجام دادم در قسمت تنظیمات پرتال مشتریان آدرس پرتال هست و وقتی روش کلیک می کنم وارد صفحه پرتال میشه
وقتی هم ایمیل اطلاعات ورود به پرتال برای مشتری ارسال میشه و بر روی لینک کلیک می کنه وارد صفحه پرتال مشتریان میشه اما هرچی رمز و ایمیل رو میزنم وارد نمیشه و ارور میده
پاسخ
سپاس شده توسط:
این مشکل به دلیل افزونه soap یا عدم مشاهده سی آر ام توسط پورتال می باشد
به لینک زیر مراجعه نمایید
http://vtfarsi.ir/%D8%B9%DB%8C%D8%A8-%DB...D8%B1-crm/
پاسخ
سپاس شده توسط: mr.sohrab
سلام.
من فقط یه نکته تکمیلی خدمتتون عرض کنم:

ماژول کاستومر پرتال نسخه 7.1.0 فقط با php5.6 سازگار هست و اگر ورژن بالاتر استفاده بشه نیاز به تغییرات زیادی در کد ها هست و کلا عملکرد درستی نداره. (هرچنده php5.6‌ دیگه ساپورت نمیشه)

مورد دوم در خصوص نوع دسترسی اطلاعات هست. اگر قبلا از ورژن 7.0.1 استفاده میشده و آپگرید به درستی انجام نشه امکان دسترسی به API وجود نداره. برای اطمینان از درست بودن آپگرید حتما مسیر زیر چک بشه که فایل موجود باشه :

domain/modules/CustomerPortal/api.php

در نسخه 7.0.1 متد ارتباطی متفاوت بوده.
پاسخ
سپاس شده توسط: spadana2004

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل ورود به پرتال مشتریان teshneh 1 2,336 ۱۳۹۹/۰۶/۱۰, ۱۴:۵۵
آخرین ارسال: spadana2004
  مشکل در ساخت و ورود با کاربران جدید در ویتایگر a.soltani 1 3,500 ۱۳۹۵/۱۲/۰۷, ۱۶:۱۰
  خطا ها و عیب یابی پورتال مشتریان نرم افزار CRM ویتایگر spadana2004 0 2,108 ۱۳۹۵/۱۱/۱۱, ۱۱:۲۱

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان