به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تنظیمات CronJob
سلام .
در نسخه 7.0.1 ما برای اجرای کران جاب فایل cron/vtigercron.sh را به وسیله crontab ران میکردیم و بدون مشکل کران ها اجرا می شود .ولی بعد از آپگرید به ورژن 71.0 دیگه اجرا نمیشه. داخل فایل vtigercron.sh را بررسی کردم و متوجه شدم در این نسخه vtigercron.php با دستور php -f‌ فراخوانی میشه . ولی متاسفانه لاگ را بررسی کردم و به صورت کامند داخل سرور میخوام اجرا کنم ارور segmentation fault میده و کران اجرا نمیشه. در صورتی که وقتی فایل vtigercron.php را از داخل مرورگر اجرا میکنیم بدون ایراد اجرا میشه و کاملا اوکیه هست. پرمیشن فایل vtigercron.php و همین طور پوشه cron 755  هست. owner هم آپاچی هست و تمام پیش نیاز های لازم برای ویتایگر هم نصب شده. این مشکل به چه صورتی قابل رفعه ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
با درود
می توانید فایل vtigercron.php در پوشه روت ویتایگر را با دستور wget اجرا کنید
پاسخ
سپاس شده توسط: mr.sohrab
با تشکر از راهنمایی شما مهندس عزیز.

برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارند کافیه مراحل زیر را طی کنند:
در حالتی که VPS استفاده می شود:

1- در محیط ترمینال دستور crontab -e را وارد نمایید.
2- در محیط باز شده (نیازمند اشنایی با دستورات vim) دستور زیر را با توجه به زمان بندی مورد نظر در کرون ها اضافه کنید :

[فقط اعضای انجمن قادر به مشاهده محتوای این قسمت می باشند برای ثبت نام کلیک نمایید]

فقط توجه داشته باشید که از باید برنامه wget بر روی سرور شما نصب شده باشد.
در ادرس ~ نیز یک فایل با عنوان output.log‌ایجاد خواهد شد که امکان بررسی لاگ های دریافتی را امکان پذیر می سازد.
پاسخ
سپاس شده توسط: spadana2004

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در گرفتن خروجی ماژول های ویتایگر shahderayan 4 7,727 ۱۴۰۰/۰۴/۲۰, ۰۰:۰۹
آخرین ارسال: spadana2004
  مشکل در نمودارها بر اساس تاریخ ماهانه info@hesabyarco.com 5 4,109 ۱۳۹۹/۰۲/۱۳, ۰۹:۱۶
  مشکل با تعریف نقش جدید shahderayan 1 2,449 ۱۳۹۶/۰۳/۱۳, ۱۸:۳۳
  مشکل اضافه کردن فیلد های سفارشی متنی roxana2020 1 2,728 ۱۳۹۶/۰۳/۱۳, ۱۷:۵۵

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان