به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب vtiger 7 بر روی سرور
درود بر شما
چند پرسش

1. وقتی که بنابر http://forum.vtfarsi.ir/thread-35.html اقدام به وارد کردن دستور SET GLOBAL SQL_MODE = '';
 در console می کنم با پیغام :

#1227 - Access denied; you need (at least one of) the SUPER privilege(s) for this operation

برخورد می‌کنم
این مشکل چگونه برطرف میشه؟

2. هنگام نصب نرم‌افزار مشکلات زیر را برای تنظیمات دریافت می‌کنم

[تصویر:  Capture.JPG]

چگونه می توانم آن ها را در Cpanel و phpmyadmin اصلاح کنم؟ 
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام  و درود

بهتر است موضوعات مختلف را در تاپیک های جداگانه مطرح بفرمایید

برای سوال اول
در cpanel کاربر امکان تغییر در مد sql را ندارد با این وجود برای اطمینان مراحل زیر را دنبال کنید:
شما باید دسترسی super previlage را اضافه نمایید
برای انجام این کار از طریق phpmyadmin از طریق مسیر زیر اقدام کنید
 PHPMYADMIN > privileges > Edit User
در زیر تب Administrator بر روی  SUPER کلیک کرده و Go را بزنید

اگر می خواهید از طریق Console این کار را انجام دهید

دستور زیر را در کنسول وارد کنید:
[فقط اعضای انجمن قادر به مشاهده محتوای این قسمت می باشند برای ثبت نام کلیک نمایید]

بعد از اجرای دستور بالا، دستور زیر را وارد نمایید:

[فقط اعضای انجمن قادر به مشاهده محتوای این قسمت می باشند برای ثبت نام کلیک نمایید]

برای سوال دوم:
باید این موارد را در php.ini سرور تنظیم کنید
در صورتی که از نسخه cpanel 60.0.26 به بالا استفاده می کنید تنظیمات php.ini از طریق مسیر زیر قابل دستیابی است
Software > Select PHP Version > Switch to Php Options > Change Value > save

در صورتی که گزینه مورد نظر یافت نشد بررسی کنید که آیا اکانت cpanel شما بخشی برای اعمال تنظیمات یا انتخاب نسخه php دارد یا خیر
می توانید این تنظیمات را از طریق htaccess نیز در صورت داشتن دسترسی مجاز به صورت زیر اعمال کنید

همچنین می توانید این تنظیمات را با اضافه کردن خطوط زیر در فایل config.php در مسیر روت ویتایگر انجام بدهید

همچنین شما می توانید با مدیریت هاست خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید تنظیمات و پیش نیاز های نصب را برای شما اعمال کنند
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نصب ویتایگر به همراه وب سرور LAMP بر روی CentOS، Fedora یا Red Hat spadana2004 0 5,364 ۱۳۹۵/۱۲/۱۵, ۱۵:۲۶
آخرین ارسال: spadana2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان