به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در هشدار پیامکی aweb
سلام هدف ما از عضویت در سایت شما به دلیل ماژول smsnotifier  هست که شما هم خوشبختانه فایل aweb.zip در سایت ها منتشر کردین و قابلیت نصب بر روی ویتایگر را دارد . مشکل اینجاست که کار نمیکنه . و زمانی که برای یک مخاطب ارسال پیامک را میزنم به حالت loading می مونه.
توی پیکر بندی هم یوزر پسورد دادم aweb هم به هنوان provider انتخاب کردم.
توی قسمت from هم همونجور که همکارتون گفت نوشتم 8001
شماره موبایل مخاطب که خودم هستم هم به حالت های مختلف تست کردم :
0935   نشد
0098935  هم نشد
در همه حالت ها بصورت loading میمونه
همانطور که در تصویر میبینید

فایل aweb.zip هم دقیقاً در میسر درست یعنی  modules/smsnotifier/provider

فایل هم از سایت http://vtfarsi.ir دانلود کردیم

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید واقعا برای شرکت لازمه همچین چیزی و در غیر این صورت استفاده دیگه ای نداره sms برای ما . چون دیگه جنبه تبلیغاتی پیامک سال هاست که تقریباً از بین رفته
منتظر راهنمای شما هستیم
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام و درود جناب محمودی
پیش از از هر چیز باید پنل A+ را سفارش می دادید که قابلیت های وب سرویس آن فعال باشد
http://vtfarsi.ir/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%...%A7%D9%87/
با این وجود سرویس دهنده به پنل A+ به صورت رایگان برای شما ارتقا یافت
همچنین در پنل اطلاعات خود را تکمیل کنید تا شماره های داخل پنل برای شما غیر فعال نگردد

برای ارسال پیامک موارد زیر را بررسی نمایید
1- در تنظیمات php در سرور افزونه soap و امکان fopen_url فعال باشد. از این مسئله اطمینان حاصل نمایید
2- در تنظیمات ماژول نام کاربری و پسورد پنل را وارد نمایید و به جای شماره یکی از شماره های عمومی پنل مثلا 982000400 و یا 988001 و یا سایر شماره ها را وارد نمایید
3- در انتهای فایل config.inc.php مقدار error_reporting(0); را قرار دهید
4- در پنل قسمت گزارشات ارسال، گزینه فیلتر و سپس وب سرویس را انتخاب کنید و بررسی کنید اس ام اس داخل پنل آمده است یا خیر
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام
بسیار ممنونم از ارتقا بصورت رایگان
تمام مراحل دوباره چک شد
تنظیمات php در سرور افزونه soap و امکان fopen_url فعال هست.
error_reporting(0); بعد از قرار دادن این متن در انتهای config.inc.php که در روت اصلی قرار دارد مشکل حادتر هم میشه دیگه کلا ارسال پیامک و که میزنم صفحه برای تایپ پیامک و انتخاب شماره موبایل کلاَ باز نمیشه

982000400 این شماره را به در فیلد from تایپ کردم و ذخیره کردم فقط وقتی روی ویرایش کلیک میکنم اون فیلد خالی میاد (‌این طبیعی هست؟‌)‌

شاید فایل aweb.zip مشکلی داره که نمیتونه اتصال پیدا کنه با سرور شما.

امکانش هست اگر توضیح دیگه دارین ارائه بدین و فایلی که ازش مطمئن هستین اینجا قرار بدین برای دانلود بصورت attachment

و سوال دیگه که دارم این سیستم امکان ارسال sms بصورت گروهی هم داره؟ یا فقط بصورت تکی امکان پذیر هست

ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
این مورد به خاطر تداخل سرویس دهنده های شما می باشد
موارد زیر را انجام دهید
1- وارد پوشه modules/SMSNotifier/providers شوید و همه فایل ها را به جز MyProvider.php حذف نمایید
2- فایل AwebSMS.php را مجددا در این پوشه از طریق فایل ضمیمه انجمن آپلود کنید
3- مجددا تنظیمات سرویس دهنده را انجام دهید و ارسال پیامک را تست بگیرید

این ماژول ارسال پیامک هم ارسال گروهی و هم ارسال تکی را پشتیبانی می کند
از ویتایگر نسخه 6 و 7 و گردش کارهای ویتایگر به راحتی پشتیبانی می کند
این ماژول برای ارسال می تواند از افزونه soap  و در صورت نبود سرویس دهنده soap از افزونه curl و باز هم در صورت نبود افزونه های مورد نظر در php از تنظیمات fopen_url استفاده نماید.
لذا عدم ارسال بسیار بعید ودر صورت نمایش صفحه loading به معنی خطا در اجرای کدهای php و رشته json برگشتی می باشد. لذا از سالم بودن نسخه ویتایگر مورد استفاده و ماژول پیامک ویتایگر اطمینان حاصل کنید
همچنین در صورت ارسال در قسمت سرویس دهنده با استعلام پیامک می توانید وضعیت پیامک را بررسی نمایید و یا مقادیر موجود در جدول vtiger_smsnotifier_status را بررسی و از ارسال مطمئن شوید
همچنین در قسمت مدیریت پنل پیامک قسمت استعلام دلیوری ها در صورت ارسال امکان پذیر است

فایل‌(های) پیوست شده
.php   AwebSMS.php (اندازه: 27.36 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون از راهنمایی
مشکل حل شد و الان به خوبی کار میکنه
واقعا خیلی ممنونم

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید میخوایم توی قسمت ایجاد گردش کاری طوری تنظیم کنیم که وفتی که تاریخ تولد مخاطبین برسه بطور اتوماتیک یک پیام تبریک از طریق sms برای مخاطب ارسال بشه

چطور میشه به این صورت تنظیم کرد؟

و سوال دوم اینکه اگر بخوایم توی قسمت گردش کاری طوری تنظیم کنیم وظایف و رویداد هایی که افراد در تقویم من و تقویم مشترک اضافه میکنند موقعی که روز اون فعالیت میرسه یک sms به همراه متن وظیه یا رویداد برای شخصی که اون وظیفه براش واگذار شده براش ارسال بشه در واقع حالت notification میشه بصورت sms که فکر کنم اگر امکان داشته باشه توضیح بدین بسیار عالی باشه برای شرکت های دیگه
پاسخ
سپاس شده توسط:
برای گردش کار ارسال پیام تبریک از طریق sms به صورت اتوماتیک باید گردش کار زمان بندی شده تعریف کنید و شرط گردش کار را وقتی تاریخ تولید برابر مقدار istoday است بگذارید
البته برای گردش کار زمانبندی شده باید تنظیمات لازم را در سمت سرور ویتایگر انجام دهید

برای سوال دوم نیز به همین صورت است و می توانید شرط فیلد تاریخ را براساس زمان و تاریخ دلخواه تنظیم کنید تا پیامک ارسال شود
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون از اطلاعات
یعنی باید در cronjob اطلاعاتی وارد بشه؟ امکانش هست بفرمایید دقیقاً چه باید نوشته بشه؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

بله طبق راهنمای زیر تنظیمات لازم را انجام دهید
https://wiki.vtiger.com/index.php/Cron
پاسخ
سپاس شده توسط:
راهنمای ارسال شده در رابطه با ویندوز هست
برای دایرکت ادمین یا Cpanel هم اگر لطف کنید ممنون میشم
پاسخ
سپاس شده توسط:
به راهنمای زیر مراجعه نمایید