به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات عمومی و باگ های ویتایگر نسخه ۷
سلام . با توجه به این که تمرکز اصلیم از روز اول روی نسخه ۷ بوده ایرادات زیادی پیدا کردم که تا جایی که تونستم اون ها را برطرف کردم ولی برخی از این ایرادات خیلی ریشه ای تر هست. حالا با توجه به این که ممکنه این مشکلات برای تمامی کاربران نیز پیش بیاد این جا عمومی ارسال میکنم تا اگر راه حلی پیدا شد اضافه بشه.

لیست ایرادات :

1- مشکل در وب فرم ها :
دلیل این مشکل ایجاد نشدن تیبل های وب فرم در دیتابیس می باشد که با اجرای کوئری مورد نیاز برطرف می گردد.

2- مشکل در ترجمه فارسی :
باتوجه به افزوده شدن برخی استرینگ ها و همین طور تغییراتی که در نسخه جدید داشتیم در حال حاضر با استفاده از بسته زبان فارسی پارس ویتایگر و همین طور اطلاعات بازاریابی و فروش همکاران و خودم اقدام به ایجاد یک بسته زبان فارسی کرده ام که به محض کامل شدن به صورت صد درصد ارائه خواهد شد .

3- مشکل در قالب فارسی :
با توجه به این که قالب به صورت نیتیو ltr می باشد لازم بود تغییراتی در UI اعمال  گردد. قالب پیشفرض نسخه هفت به صورت کامل با فونت وب یکان وب سایت دی جی کالا ( برای نمایش بهتر اعداد و ارقام) فارسی سازی شده و مشکل نمایش تایتل نمودار ها و ریپورت ها نیز در آن برطرف شده است که بعد از تست نهایی به صورت عمومی برای کاربران ارسال خواهد شد.

4- مشکل در ترجمه های ناقص در ماژول های مختلف:
متاسفانه بعد از فارسی سازی در ماژول ها با ترجمه های عجیبی رو به رو می شویم مثلا نوشته : خیر سرنخ یافت شد!.
این مورد را نیز برطرف کردیم و بعد از تست نهایی در قسمت تاریخچه و فعالیت ها به صورت عمومی ریلیز خواهیم کرد.

5- فارسی سازی و راست چین کردن پرتال مشتریان ( نسخه اصلی ویتایگر ):
این مورد نیز در مراحل نهایی قرار دارد و بعد از برطرف شدن ایرادات احتمالی ریلیز خواهد شد.

6- ارسال نشدن ایمیل بازیابی رمز عبور در قسمت کاربران

7- مشکل و ارور در بازیابی رمز عبور از قسمت پرتال مشتریان

8- مشکل یونیکد در نمایش خطاها ، ابزارک معیار های کلیدی

در صورتی که هر کدام از دوستان اطلاعاتی در این خصوص داشتند و یا با ایراد جدیدی روبه رو شدند در صورتی که عمومی ویتایگر بود در همین قسمت ارسال شود.
به محض برطرف کردن هر کدام از ایردات گزارش ان در همین تاپیک ارسال خواهد شد.
پاسخ
سپاس شده توسط: masoudadm ، behroozesd

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آخرین نسخه ویتایگر raselk 2 4,581 ۱۳۹۵/۱۲/۰۴, ۱۲:۲۸
آخرین ارسال: aminweb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان