به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین نسخه ویتایگر
سلام مجدد یه ابهامی برای من پیش اومده ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
من ویتایگر را از خود سایت انگلیسی اون دانلود کردم و اونجا زده بود نسخه 6.5  و توی بعضی از سایت های داخلی دیدم آخرین نسخه را زده 6.5.2 و جالب اینجاست که توی سایت شما زده نسخه 7 ...این یکم عجیب بنظر میاد میشه یه توضیحه بدید که آخر کدوم نسخه آخرین نسخه از ویتایگر هست و از کجا دانلود کنم بهتر و درست تر هستش و در مورد بسته فارسی ساز هم توی قسمت مربوط به فارسی سازی سوال کردم.ممنون میشم اگر این دو سوال من را جواب بدید.مرسی
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۳۹۵/۱۱/۱۴, ۱۸:۱۰)raselk نوشته است: سلام مجدد یه ابهامی برای من پیش اومده ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
من ویتایگر را از خود سایت انگلیسی اون دانلود کردم و اونجا زده بود نسخه 6.5  و توی بعضی از سایت های داخلی دیدم آخرین نسخه را زده 6.5.2 و جالب اینجاست که توی سایت شما زده نسخه 7 ...این یکم عجیب بنظر میاد میشه یه توضیحه بدید که آخر کدوم نسخه آخرین نسخه از ویتایگر هست و از کجا دانلود کنم بهتر و درست تر هستش و در مورد بسته فارسی ساز هم توی قسمت مربوط به فارسی سازی سوال کردم.ممنون میشم اگر این دو سوال من را جواب بدید.مرسی

سلام و دورد بر شما
آخرین نسخه رسمی که به صورت stable در سایت ویتایگر منتشر شده تا به امروز مورخ 14 بهمن 95 نسخه 6.5.0 می باشد که می تونید آن را از آدرس زیر دریافت نمایید:
https://www.vtiger.com/download-open-source/

همچنین اگر وب سایت ما را به دقت مطالعه کرده باشید ویتایگر نسخه 7 در اوایل سال 2017 به صورت رسمی منتشر خواهد شد . در حال حاضر نسخه 7 به صورت نسخه توسعه دهندگان منتشر شده تا باگ های آن رفع و توسعه دهندگان بتوانند با آن کار کنند که تیم ما در حال حاضر در حال توسعه آن می باشد و به محض انتشار رسمی توسط ما نیز منتشر خواهد شد
آن را می توانید از آدرس زیر دریافت کنید:
http://parsvt.com/developer-version-vtiger-7/

در مورد نکته بعدی یعنی ورژن 6.5.2 باید خدمت شما عرض کنم ویتایگر چنین نسخه ای منتشر نکرده است! و این ورژن را دوستان دیگر بر اساس تغییرات خود ایجاد کرده اند.
در هر صورت اگر هنوز بین انتخاب ورژن 6.5.2 دوستان ، 6.5 خود ویتایگر اصلی و نسخه 7 توسعه دهنده مردد هستید توصیه ما این است که تنها از نسخه stable شرکت اصلی استفاده نمایید و ازنسخه 7 که هنوز stable نشده یا نسخه هایی که ممکن است هسته آنها تغییر یافته باشد مثل نسخه هایی که دوستان دیگر با ورژن هایی غیر از ورژن اصلی منتشر کرده اند استفاده نکنید زیرا این نسخه ها ممکن است مشکلات پیش بینی نشده ای داشته باشند و با گسترش استفاده از این نرم افزار در سازمان خود با مشکلات عدیده ای روبرو شوید.

در هر صورت پس از نصب ویتایگر نسخه اصلی می تونید بسته فارسی ساز مورد تایید آن را از سایت رسمی ویتایگر که توسط تیم پارس ویتایگر منتشر شده است به آدرس زیر دریافت نمایید
https://marketplace.vtiger.com/app/listings?id=333

سعی ما هم بر این است طی چند روز آینده نسخه ای بدون مشکل برای اعصای انجمن منتشر کنیم
پاسخ
سپاس شده توسط:
مهندس ممنون از توضیحاتتون
اما ما همچنان منتظر ارائه نسخه فارسی بدون مشکل از طرف شما هستیم.ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکلات عمومی و باگ های ویتایگر نسخه ۷ mr.sohrab 0 1,950 ۱۳۹۶/۱۰/۱۸, ۰۹:۱۱
آخرین ارسال: mr.sohrab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان