به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش نام کاربر ادمین در تمامی آپدیت ها
سلام وقت بخیر
نسخه ویتایگر من 7.1.0 هست. تا چند روز پیش روی یک ماشین مجازی با PHP5.6 و mariaDB10.1 به درستی کار میکرد. ولی از زمانی که به ماشین جدید با php7.2 وهمینطور  mariaDB 10.4.6 منتقل شده تمامی آپدیت هایی که در ویرایش فیلد ها و.. اعمال میشه را در تب به روزرسانی ها وآپدیت به نام کاربر ادمین نشون میده و فعالیت کاربرا درست track‌ نمیشه.

تا جایی که بررسی کردم مشکل احتمالا از دیتابیسه ولی این که به چه صورتی باید رفع بشه نمیدونم. امکانش هست راهنمایی بفرمایید که این موضوع را چطور حل کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام مجدد
طبق راهنمایی یکی از کارابرن بسیار حرفه ای در فروم ویتایگر راه حل زیر ارائه شد و کاملا هم درست بود.

گام اول:
وارد دیتابیس ویتایگر بشوید. تیبل vtiger_users را باز نموده و کاربر ادمین که تمامی اطلاعات به نام ایشون ذخیره میشه را پیدا کنید و مقداری که در ستون is_owner  هست را بررسی بفرمایید حتما باید عدد ۱ باشد.

گام دوم :
فایل ویتایگر در مسیر CRmPath/modules/ModTracker/ModTrackerHandler.php را باز نموده و مقدار

[فقط اعضای انجمن قادر به مشاهده محتوای این قسمت می باشند برای ثبت نام کلیک نمایید]

را با مقدار

[فقط اعضای انجمن قادر به مشاهده محتوای این قسمت می باشند برای ثبت نام کلیک نمایید]

جایگزین نمایید. مشکل قطعا برطرف خواهد شد.

این مشکل بیشتر در زمانی رخ می دهد که نسخه ویتایگر آپگرید نسخه های قبلی باشد و در نسخه فرش اینستال 7.1.0 این مشکل وجود ندارد.
پاسخ
سپاس شده توسط: spadana2004
با تشکر
بسیار عالی و کارآمد
این مشکل زمانی رخ می دهد که از گردش کار یا handler دیگری در زمان ذخیره رکورد استفاده شود که مقدار متغیر current_user را موقتا تغییر دهد
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation اضافه نشدن کاربر جدید + فیلم مشکل adelhoss 1 1,509 ۱۴۰۲/۰۲/۰۱, ۲۲:۵۹
آخرین ارسال: spadana2004
  عدم ادامه نصب در ویتایگر7 و نمایش صفحه سفید در صفحه نصب ویتایگر6 maghsoomi 1 2,698 ۱۳۹۶/۱۰/۲۷, ۱۳:۱۷
  عدم ایجاد کاربر admin در دیتابیس novin 1 2,372 ۱۳۹۶/۰۷/۲۱, ۱۱:۴۸

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان