به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول ارتباطی الستیکس با ویتایگر کار نمیکند
سلام
من بعد از خریداری ماژول ارتیاط بین الستیکس و ویتایگر از شرکت اقدام به عوض کردن پسورد my sql الستیکس کردم که متاسفانه باعث شده ارتباط با CRM قطع بشه و هیچ تماسی پاپ آپ نشه خواهشمند است راهنمایی کنید کجا باید پسورد جدید Update کنم متشکرم
پاسخ
سپاس شده توسط:
کانکتور ویپ برای اتصال به استریسک نیازی به پسورد mysql ندارد و تنها کافیست از قسمت مدیریت وب در کانکتور اطلاعات AMI سرور استریسک جدید را وارد نمایید
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۳۹۸/۰۹/۲۰, ۲۰:۱۷)spadana2004 نوشته است: کانکتور ویپ برای اتصال به استریسک نیازی به پسورد mysql ندارد و تنها کافیست از قسمت مدیریت وب در کانکتور اطلاعات AMI سرور استریسک جدید را وارد نمایید

سرور استریسک جدید نیست  فقط با عوض شدن پسورد ارتباط از دست رفته لطفا اگه ممکن هست بیستر راهنمایی کنید من در manager.conf رفتم ip همون ip ویتایگر هست
پاسخ
سپاس شده توسط:
از طریق وارد کردن آدرس رو به رو بر روی سرور که کانکتور بر روی آن نصب نشده است http://serverip/parsvtiger وارد پنل شود و اطلاعات سرور قبلی را جذف و اطلاعات سرور جدید را اضافه نمایید. پس از آن بر روی restartservice کلیک کنید
پاسخ
سپاس شده توسط: fekripour
(۱۳۹۸/۰۹/۲۳, ۱۳:۳۴)spadana2004 نوشته است: از طریق وارد کردن آدرس رو به رو بر روی سرور که کانکتور بر روی آن نصب نشده است   http://serverip/parsvtiger  وارد پنل شود و اطلاعات سرور قبلی را جذف و اطلاعات سرور جدید را اضافه نمایید. پس از آن بر روی restartservice کلیک کنید

به آدرس مورد فوق رفتم این پیام دیدم

Invalid License Key
Your License Key Status: Invalid
پاسخ
سپاس شده توسط:
??????
پاسخ
سپاس شده توسط:
برای رفع این موضوع باید لایسنس خود را آزاد سازی نمایید
جهت رفع این مورد از پنل خود نسبت به آزاد سازی لایسنس اقدام نمایید و یا با واحد فنی تماس حاصل نمایید
پاسخ
سپاس شده توسط: fekripour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در گرفتن خروجی ماژول های ویتایگر shahderayan 4 7,831 ۱۴۰۰/۰۴/۲۰, ۰۰:۰۹
آخرین ارسال: spadana2004
  راهنمای نصب ماژول در ویتایگر spadana2004 2 5,948 ۱۳۹۸/۰۶/۰۲, ۱۱:۲۹
آخرین ارسال: spadana2004
  حذف ماژول های ویتایگر amir.karimi6260 2 3,583 ۱۳۹۶/۰۵/۲۸, ۱۰:۰۳
آخرین ارسال: behroozesd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان