به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم اجرای صحیح گردش کار ها
سلام.
سناریو را به این صورت توضیح میدم :
1- من یه سری گردش کار ارسال پیامک دارم که تریگر اجرایی اون ها به {روزرسانی شود (تنها در اولین مرتبه)} هست.
2- یه سری گردش کار دیگه هم وجود داره که در صورت برقراری یک سری شروط، فیلدی را آپدیت میکنه که ارسال پیامک بر اساس اون تنظیم شده که ارسال پیامک انجام بده.

حالا مشکل اینه که به روزرسانی هایی که در مرحله دوم انجام میشه چون توسط workflow ها داخل ماژول ها انجام میشه ویتایگر اون را آپدیت به حساب نمیاره و گردش کاری که تریگر اجرایش منوط به آپدیت اون فیلد هست اجرا نمیشه. جالب اینجاست که فیلد ها درست آپدیت شده ولی گردش کاری نهایی که منوط به آپدیت فیلده بوده اجرا نمیشه.‌

( در صورتی که به صورت دستی فیلد مرحله ۲ ویرایش بشه گردش کار مرحله اول انجام میشه ولی با workflow‌ نه).

من حدس میزنم که آپدیت انجام شده را اگر با workflow باشه ویتایگر به عنوان شرط {به روزرسانی شود} محاسبه نمیکنه. پیشنهاد دوستان برای رفع این مشکل چی هست؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
شروظ گردش کارهاتون را مجددا بررسی کنید
در صورتی که از وظیفه بروزرسانی رکورد ها استفاده کردید که از مسیر modules/com_vtiger_workflow/tasks/VTUpdateFieldsTask.inc فراخوانی میشه گردش کار دوم شما هم باید اجرا بشه البته در صورتی که تعداد فیلدهایی که باید آپدیت بشه بزرگتر از صفر باشه و مقدار قدیم و جدید آنها با هم متفاوت باشه
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حداقل پیش نیاز های نصب و اجرای صحیح ویتایگر spadana2004 3 12,778 ۱۴۰۰/۱۲/۰۵, ۰۰:۱۵
آخرین ارسال: reza909

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان