به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش ایجاد دسترسی در سیستم برای تیم های چندگانه
سلام.
توی شرکت ۵ تیم فروش فعالیت میکنند. هر تیم یک سر تیم دارد که باید به تمامی اطلاعات تیمش دسترسی داشته باشد ولی به تیم های دیگر دسترسی نداشته باشد.

برای جلوگیری از ایجاد اطلاعات تکراری لازمه که کارشناس تمامی اطلاعات مشتریان را به غیر از کانال های ارتباطی باهاشون مثل شماره موبایل و ... را ببینه که یک نفر را چند کارشناس پیگیری نکنند ( کارشناسان فقط شماره تماس و راه های ارتباطی که به آن ها ارجاع داده شده را ببیند و سرنخ ها و فرصت های دیگر اطلاعات تماسشون نمایش داده نشه.

برای ایجاد این مورد بهترین روش چیه؟ ایجاد ۵ پروفایل فروش؟  ۵ گروه فروش؟ ۵ سطح دسترسی مختلف؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
برای جلوگیری از ورود رکورد های تکراری یا باید برای ماژول مورد نظر سفارشی سازی لازم را در زمان ذخیره رکورد انجام دهید و یا می توانید از ماژول زیر استفاده کنید
http://vtfarsi.ir/product/%D8%A8%D8%B1%D...%AF%D8%B1/

حتی اگر دسترسی به تمامی رکوردها نیز آزاد باشد باز نیز در زمان ذخیره پیامی مبنی بر تکراری بودن مشاهده نخواهید کرد
با این وجود در ارتباط با سناریوی شما این مورد با اندکی تغییرات در بخش قوانین به اشتراک گذاری و دسترسی نقش ها قابل پیاده سازی است
پاسخ
سپاس شده توسط:
این مورد انجام شده است. به این صورت :

۵ گروه ایجاد شد است و اعضای هر گروه نیز از پرسنل افزوده شده است.

در قسمت اشتراگ گذاری دیتا ها به صورت خصوصی و پرایوت اننتخاب شده است و از قوانین اختصاصی دسترسی هر تیم را به دیتاهایی که از طریق همان تیم افزوده شده است اعمال کرده ایم.

در قسمت نقش ها هم چارت به صورت زیر است :

مدیر فروش --> سرتیم فروش --> کارشناس فروش

ولی چون پنج سرتیم داریم و تمامی آنها با همین نقض افزوده شده اند به دیتا هایی که توسط همدیگر افزوده شده و نقش های پایین تر دسترسی دارند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
تعریف نقش های سازمانی باید به صورت جداگانه انجام شود تا دسترسی سرتیم به رکورد های زیر دستی نقش دیگر میسر نباشد
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۳۹۶/۱۰/۱۰, ۱۳:۲۵)mr.sohrab نوشته است: این مورد انجام شده است. به این صورت :

۵ گروه ایجاد شد است و اعضای هر گروه نیز از پرسنل افزوده شده است.

در قسمت اشتراگ گذاری دیتا ها به صورت خصوصی و پرایوت اننتخاب شده است و از قوانین اختصاصی دسترسی هر تیم را به دیتاهایی که از طریق همان تیم افزوده شده است اعمال کرده ایم.

در قسمت نقش ها هم چارت به صورت زیر است :

مدیر فروش --> سرتیم فروش --> کارشناس فروش

ولی چون پنج سرتیم داریم و تمامی آنها با همین نقض افزوده شده اند به دیتا هایی که توسط همدیگر افزوده شده و نقش های پایین تر دسترسی دارند.
شما تونستید آنطور که مد نظرتون هست پیاده سازی کنید؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
بله . دقیقا چیزی که مد نظرم بود اجرا کردم. البته دوس نداشتم تیم چندگانه را وارد رول ها کنم و میخواستم با یه تیم واحد دسترسی ها را تعیین کنم که تقریبا غیر ممکن بود. به همین خاطر چندگانه درست کردم و بدون ایراد کار میکنه. یعنی الان این طوریه :
مدیر فروش -- > سرتیم فروش --> کارشناس فروش

که سر تیم ها ۵ تا رول درست کردم و زیر مجموعشون کارشناس ها را اضافه کردم. هر سر تیم به اطلاعات کارشناسان زیر نظرش دسترسی داره ولی به تیم های دیگه دسترسی نداره.
پاسخ
سپاس شده توسط: spadana2004
سلام من به یه کاربر دستررسی کامل دادم به جز تیک ادمین که به تنظیمات دسترسی نداشته باشه ولی برای ایجاد رکورد با ماژول ایجادکننده رکورد بهش ارور عدم دسترسی میده....لطفا راهنمایی کنید Huh Undecided
پاسخ
سپاس شده توسط:
برای این موضوع متاسفانه راهکاری جز انجام تنظیمات قابل پیش بینی از طریق بخش قوانین به اشتراک گذاری و یا سفارشی سازی در هسته ویتایگر نخواهید داشت
برای اطلاعات از شرایط سفارشی سازی میتوانید با واحد فنی ویتی فارسی تماس بگیرید
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهکار برای عدم حذف دیتاهای قسمت به روز رسانی و یادداشت ها در تبدیل سرنخ mr.sohrab 3 2,882 ۱۳۹۹/۰۱/۲۹, ۲۳:۱۳
آخرین ارسال: spadana2004
  روش های بازیابی و تغییر رمز ورود به سیستم در ویتایگر spadana2004 0 6,308 ۱۳۹۵/۱۲/۰۳, ۲۲:۱۳
آخرین ارسال: spadana2004
  ایجاد فیلد نمایندگی در فاکتور aminweb 33 38,428 ۱۳۹۵/۱۱/۱۱, ۱۷:۵۵
آخرین ارسال: aminweb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان