به انجمن پشتیبانی ویتایگر فارسی خوش آمدید. برای استفاده از انجمن باید ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در گرفتن خروجی ماژول های ویتایگر
با سلام به همه کاربران ویتایگر
من از نسخه 6.5 ویتایگر استفاده می کنم. یکی از دوستان چندتا ماژول برام نصب کرده بود و الانم دسترسی بهش ندارم.
وقتی از ماژول ها خروجی می گیرم فایل زیپ آن ها دانلود میشه ولی فایل ZIP باز نمیشه و پیغام خظا میده.
فایل های خروجی روی ویتایگر دیگه ای هم نصب نشد.
نمی دونم باید چکار باید بکنم.

کسی به این مشکل بر نخورده؟ راه حلی کسی بلد نیست؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام و درود

اگر فایل زیپ را می توانید دانلود و باز کنید اما نمی تونید فایل را Extract کنید یا لیست فایل ها را می بینید اما آنها را به صورت تکی نمی تونید باز کنید
این مورد به خاطر وجود یک باگ در ویتایگر 6.5 هست

برای رفع مشکل این مشکل می توانید کتابخانه zip درویتایگر را با نسخه 6.4 جایگزین کنید
برای این منظور فایل مسیر زیر 
[فقط اعضای انجمن قادر به مشاهده محتوای این قسمت می باشند برای ثبت نام کلیک نمایید]
با فایل نسخه 6.4 به آدرس زیر جایگزین کنید
[فقط اعضای انجمن قادر به مشاهده محتوای این قسمت می باشند برای ثبت نام کلیک نمایید]

در صورتی که مشکلتون حل نشد این مورد می تواند به خاطر مشکل در محاسبه سایز فایل ها در زمان زیپ کردن باشد
فایل مسیر زیر را باز کنید

سپس عبارت زیر را جستجو کنید

و مقدار آن را با محتوای زیر جایگزین کنید

در صورتی که مشکل شما رفع نشد در همین تاپیک خطاها را مجددا مطرح نمایید
پاسخ
سپاس شده توسط: shahderayan
واقعا عالیه ، فکر نمی کردم به این زودی جواب بدید.
ممنون تست می کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیشود انتخاب کرد که تمام فیلدهای یک رکورد، در خروجی نیاید؟ مثلا در ماژول پیش فاکتور، فقط شماره پیش فاکتور، زمان ایجاد و مجموع در خروجی بیاید
پاسخ
سپاس شده توسط:
منظورتون خروجی به فایل به صورت csv هستش؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در نمودارها بر اساس تاریخ ماهانه info@hesabyarco.com 5 4,135 ۱۳۹۹/۰۲/۱۳, ۰۹:۱۶
آخرین ارسال: spadana2004
  ماژول ارتباطی الستیکس با ویتایگر کار نمیکند fekripour 6 5,743 ۱۳۹۸/۱۰/۰۸, ۱۴:۱۶
  راهنمای نصب ماژول در ویتایگر spadana2004 2 5,874 ۱۳۹۸/۰۶/۰۲, ۱۱:۲۹
  مشکل در تنظیمات CronJob mr.sohrab 2 2,585 ۱۳۹۸/۰۳/۱۸, ۱۴:۰۸
آخرین ارسال: mr.sohrab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان